Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 22:18:26

Під час ліквідації пожежі врятовано 8-річного хлопчика

26.10.2017   07:54

25 жовтня об 11:26 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області зателефонувала схвильована жінка та повідомила про те, що з вікна 3-поверху 9-поверхового житлового будинку по вул. Пухова 101, що в обласному центрі, кличе на допомогу малолітня дитина, яка знаходиться сама вдома, а з балкону йде дим.

За викликом оперативно прибуло три пожежно-рятувальні підрозділи міста. На цей час відбувалося горіння на балконі помешкання, а в оселі спостерігалося сильне задимлення.

Рятувальники за допомогою автодробини дістались до квартири та евакуювали 8-річного онука господарки помешкання. Надалі, вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору об 11:52 локалізували та о 12:04 остаточно ліквідували пожежу.

Після огляду лікарів дитину направлено до Чернігівської обласної дитячої лікарні з попереднім діагнозом - отруєння чадним газом. Стан хлопчика оцінюється, як задовільний. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та пошкоджено балконну раму.

Причини пожежі та збитки наразі встановлюються.

До ліквідації пожежі було залучено 8 чоловіки особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.