Реактивники 1-ї окремої танкової бригади виборюватимуть звання найкращої у Збройних Силах України
На базі полігону біля с. Дівички, що на Київщині, розпочався заключний етап конкурсу на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України.

Сухопутні війська Збройних Сил України на конкурсі, будуть представлені кращими артилерійськими батареями оперативного командування "Північ" які, змагатимуться з артилерійськими батареями Високомобільних десантних військ Збройних Сил України та Військово – Морських Сил Збройних Сил України.
Конкурс буде оцінений у чотирьох номінаціях – тактична, індивідуальна номінація зі стрільби і управління вогнем, спеціальна та спортивна номінація.
Відкриваючи змагання Командувач ракетний військ і артилерії Збройних Сил України генерал – майор В'ячеслав Горбильов привітав учасників та побажав усім успіхів і перемоги у змаганнях найкращому.
У своєму виступі він наголосив, що досвід ведення бойових дій в зоні АТО підтвердив, що артилерія залишається головним засобом вогневого ураження противника і артилеристи довели свою професійність під час ведення бойових дій на сході країни.
- Конкурс серед артилерійських підрозділів видів Збройних сил України визначить не лише кращу артилерійську батарею, а й в індивідуальній першості буде визначений кращій командир батареї, командир вогневого взводу, командир взводу управління, розвідник, обчислювач та краща обслуга, - додав генерал – майор В'ячеслав Горбильов.
Крім того за результатами особистої першості військовослужбовці отримають підвищення по службі, а батареї, які здобудуть перші місця за своїми системами отримають винагороду 150 тис. гривень та відомчі відзнаки різних рівнів.
Конкурс триватиме 12 днів і завершиться напередодні Дня Ракетних військ і артилерії Збройних Сил України, який відзначається 3 листопада.
Прес-служба оперативного командування "Північ"
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.