Неповнолітній, який ледь не потрапив під колеса автомобіля, ймовірно перебував під дією наркотичних засобів
На лінію «102» надійшла інформація, що поблизу обласної лікарні якийсь хлопець бігає проїжджою частиною, створюючи аварійні ситуації. За вказаною адресою виїхав екіпаж патрульної поліції.
Прибувши на місце, патрульні побачили чоловіка, який намагався утримати за руку хлопця. Громадянин розповів поліцейським, що молода людина на його очах кілька разів вибігала на дорогу та ледь не потрапила під колеса проїжджаючих автомобілів.
Хлопець був збуджений, кричав і розмахував руками, зовсім не реагував на оточуючих. Його поведінка та зовнішні ознаки вказували на наркотичне сп’яніння. Щоб він не завдав шкоди собі або оточуючим, відповідно до ст. 45 Закону України «Про Національну поліції» патрульні надягли на нього наручники.
Під час поверхневої перевірки у хлопця виявили поліетиленового пакетика з таблетками невідомого походження. Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу і карету швидкої медичної допомоги.
Згодом з’ясувалося, що хлопець – неповнолітній. Установивши, де перебувають його батьки, патрульні викликали їх на місце. Після цього «швидка» доставила хлопця до медичного закладу.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.