Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 21:48:33

До місцевого бюджету надійшло 300 тис. грн. упущеної вигоди за використання землі без правовстановлюючих документів

20.10.2017   08:42

Прокуратурою області проводиться системна робота щодо усунення порушень вимог законодавства юридичними та фізичними особами при використанні земельних ділянок без сплати коштів до відповідного бюджету.

Так, реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратурою з’ясовано, що з 2014 року на території м. Прилук товариство використовувало майже 12 га земель під об’єктами нерухомості без правовстановлюючих документів та сплати орендних платежів, через що місцевим бюджетом недоотримано значні суми коштів.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура звернулася до господарського суду Чернігівської області з позовною заявою про стягнення упущеної вигоди.

Судом, викладеним в позовній заяві обставинам, надано правову оцінку та підтверджено правомірність позиції прокуратури.

Наразі рішення суду виконано, до місцевого бюджету вже надійшло 300 тис. грн. неодержаного доходу.

Робота на даному напрямі продовжується.


Прес-служба прокуратури Чернігіввської області

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.