Поліція затримала викрадача мопеда
Оперативники Козелецького відділення поліції, що на Чернігівщині упродовж кількох годин вирахували та затримали зловмисника, який викрав двоколісний транспортний засіб. Мопед повернуто власнику.
					18 жовтня по допомогу до Козелецького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області звернувся 30-річний житель району, він повідомив, що вночі невідомий зловмисник незаконно заволодів його мопедом, який власник залишив на вулиці без нагляду.
В ході проведених оперативно-розшукових заходів співробітниками кримінальної поліції встановлено, що незаконне заволодіння скоїв 20-річний мешканець Козельця.
Парубок у скоєному зізнався, надав правдиві свідчення, викрадений мопед вилучено.
Поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.
Триває досудове розслідування.
 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо підозрюваної у грабежі 09:11
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції завершили досудове розслідування та передали до Прилуцької окружної прокуратури обвинувальний акт щодо 23-річної мешканки Ніжина, яка відкрито заволоділа товаром із магазину.
Відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради 08:50
Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації Сергія Курені відбулося чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради.
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.