СБУ затримала трьох "телефонних терористів" у різних регіонах країни
Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією протягом останніх тижнів встановили та затримали трьох осіб, які здійснювали неправдиві повідомлення з погрозами терористичного характеру.
На Хмельниччині правоохоронці затримали чоловіка, який будучи нетверезим здійснив «мінування» пологового будинку та однієї з районних загальноосвітніх шкіл.
Оперативники СБ встановили особу ще одного «аноніма». Ним виявився раніше судимий громадянин, який перебуваючи у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, повідомив про залишену ним сумку з вибухівкою на одній з вулиць Калуша на Івано-Франківщині.
У Чернігові правоохоронці затримали мешканця обласного центру, який в стані алкогольного сп’яніння вигадав історію про мінування однієї з міських шкіл.
СБ України нагадує, що незалежно від мотивів «телефонних терористів» їхні дії кваліфікуються згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України. Відповідно до цієї статті хибне повідомлення про мінування будь-яких об'єктів власності карається позбавленням волі на строк від двох до шести років. За повторний такий дзвінок зловмисника може бути засуджено до позбавлення волі терміном від чотирьох до восьми років. Доведеться також компенсувати витрати державних та комерційних установ, що зазнали збитків від протиправних дій.
https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/4022#.odvArsNS.dpbs
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.