Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 05:49:03

Добудували дорогу в лісі

11.10.2017   10:40Агенцiя

Ніжинські лісівники завершили будівництво лісової дороги, загальною протяжністю в понад 9 кілометрів.

У цьому році добудували останню чергу проекту – більш, ніж кілометрову гілку між селами Браниця та Козари. Відтак, лісова дорога з’єднала не лише сусідні села, але і два райони – Бобровицький та Носівський.

За словами директора ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрія Болоховця, проект будівництва транспортної жилки «Браниця-Козари», загальною протяжністю майже 9 км кілометрів розтягнувся на кілька років. Почали будівництво у 2012, проклавши у лісі перші три кілометри твердого ґрунто-щебневого покриття, а завершили на п’ятий рік.

Останній етап будівництва1,6 км припав на 2017 рік. Лісова дорога з’єднала ще два сусідніх села – Браницю та Козари.

За словами лісівників, нова транспортна розв’язка стала важливим  елементом інфраструктури навколишніх населених пунктів. Вона не лише надала змогу вирішення альтернативних дорожніх розв’язок. Цю дорогу, крім лісгоспу для технологічних потреб, а також для оперативності реагування на можливі лісові пожежі, використовують також і прості громадяни.

Незважаючи на власні проблеми та нагальні питання лісівники продовжують приділяти чимало уваги реалізації соціальних проектів.


За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29

З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини