Поліція спільно з охороною попередила крадіжку з моторвагонного депо Чернігова
Поліцейські карного розшуку Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області спільно з охоронниками підприємства затримали «на гарячому» двох неповнолітніх, які намагалися викрасти з території моторвагонного депо троє вагонних дверей.
До Чернігівського відділу поліції надійшло повідомлення, що невідомі особи, схожі на злодіїв, проникли на територію моторвагонного депо.
На місце пригоди негайно виїхали правоохоронці, де спільно з охороною моторвагонного депо затримали двох 17-річних підлітків, які саме розбирали троє вагонних дверей - салонних та зовнішніх автоматичних.
Хлопці підтвердили поліцейським, що вони перелізли через паркан та розібрали двері, щоб у подальшому здати їх на металобрухт. Викрадене вилучено та передано власнику на відповідальне зберігання.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.