Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 06:30:33

За 9 місяців профінансовано витрат застрахованим особам на 166 млн. грн.

10.10.2017   10:24Агенцiя

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділеннями, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб регіону, в повній мірі забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Фінансування витрат, пов'язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг відбувається безперебійно та згідно заяв - розрахунків поданих страхувальниками до 8 відділень управління виконавчої дирекції.

За 9 місяців страхувальниками подано 20 894 заяв-розрахунків на загальну суму 122,9 млн. грн., з яких по тимчасовій непрацездатності -  83,6 млн. грн., по вагітності та пологах - 38,6 млн. грн. та на поховання - 0,7 млн. грн. Всі вони профінансовані.

Також, були профінансовані страхові виплати, у тому числі щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей, страхові виплати одноразової допомоги потерпілому в разі стійкої втрати працездатності та членам його сім'ї та страхові витрати на медичну та соціальну допомогу на загальну суму 43,5 млн. грн.

Водночас, крім забезпечення в повній мірі матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг, здійснюються перевірки обгрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, відбувається контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.


Прес-служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.