В Корюківці демонстрували кіно з порушенням авторських прав
Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю продовжують масований наступ на порушників авторських прав.
Цього разу в ході проведення оперативно-профілактичної операції під умовною назвою «Інтелект» співробітники УДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області виявили та задокументували факт порушення авторського права з боку жительки Корюківки.
Підприємлива жіночка, не маючи жодних дозволів та договорів, організувала в місцевому кінотеатрі демонстрацію найновіших кінохітів, авторські права на які в Україні належать одному з товариств з обмеженою відповідальністю, чим завдала збиток зазначеній компанії на суму близько 263000 гривень.
Слідчим відділенням Корюківського РВ УМВС України в Чернігівській області за фактом порушення авторських прав відносно підприємниці порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 176 Кримінального кодексу України - порушення авторського права і суміжних прав - 2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, - караються штрафом від двохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією всіх примірників, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудіо- та відеокасет, дискет, інших носіїв інформації та обладнання і матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.