Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 травня, 08:26:28

Місцеві програми, спрямовані на покращення стану житлового фонду міста

04.10.2017   08:32

Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки на проведення робіт по капітальному ремонту житлових будинків, на умовах співфінансування.

Відповідно до Програми, 80% коштів від повної вартості робіт виділяє міська рада з місцевого бюджету, а 20% - це власні чи залучені кошти жителів.

У поточному році, відповідно до кошторисних призначень, виконавчим комітетом Чернігівської міської ради затверджено перелік з 17 об’єктів на капітальний ремонт житлових будинків, в яких створено ОСББ.

Станом на 25 вересня 2017 року фінансову підтримку з міського бюджету в повному обсязі отримали 8 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На інших об’єктах роботи продовжуються.

У Чернігові також діє Програма відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки

За даною Програмою, з міського бюджету передбачається часткове відшкодування кредиту, залученого мешканцями на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів.

Розмір відшкодування з бюджету складає 40 % суми тіла кредиту, але не більше 14 тис. грн. з розрахунку на одну квартиру багатоквартирного житлового будинку за одним кредитним договором. За відшкодуванням частки «теплого» кредиту звернулося 2 ОСББ.

Багатоквартирні будинки, у яких не створено ОСББ, але які за результатами проведеного у затвердженому порядку обстеження (детальніше про Порядок - http://www.chernigiv-rada.gov.ua/docu…/rishennya-sesii/11609), потребують усунення дефектів технічного стану, включаються до переліку об`єктів на проведення капітального ремонту згідно з Програмою сприяння збереженню і покращенню технічного стану житлового фонду міста та його безпечній експлуатації на 2017-2019 роки на умовах співфінансування.

Пропорції співфінансування наступні: 50% від загальної вартості – це кошти співвласників багатоквартирних будинків, 50% – кошти міського бюджету.


За інф. Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини