Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:45:39

Чернігів готується завтра увімкнути опалення в школах, дитсадках і лікарнях

03.10.2017   10:55

Опалення в дитячих садках, школах і лікарнях Чернігова увімкнуть вже завтра. Про таке рішення повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні в міській раді на щотижневій розширеній нараді з керівниками міських служб.

Як проінформував на цій нараді начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун, за даними Гідрометцентру середньодобова температура в Чернігові 28 вересня знизилася до 6,3˚С і в наступні дні не підвищувалася більш ніж до 8 ˚С. Але вже через кілька днів синоптики прогнозують деяке потепління - до 10-12 ˚С.

 2 жовтня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки прийняла рішення, яким рекомендувала  увімкнути опалення в дитячих садках, школах і лікарнях Чернігова, а також (по заявках) у професійно-технічних училищах міста з 0 годин 4 жовтня.

Директор Чернігівської ТЕЦ Олексій Щербина, взявши слово на нараді, зауважив, що усі комунальні об’єкти, де пропонується увімкнути опалення зараз, мають технічну можливість регулювати температуру у своїх приміщеннях. Тобто при потеплінні і зменшенні потреби в опаленні вони зменшать споживання тепла – відповідно, зайвих витрат не буде в будь-якому разі.

Владислав Атрошенко підбив підсумок:
- Давайте ми відверто казати про те, що є й зацікавленість генеруючих організацій: вони готові постачати тепло і влітку, і коли завгодно. Це зрозуміло, це їхні прибутки. Бюджет за це все задоволення платить. Але разом з тим і діти не повинні мерзнути, і в лікарнях повинні бути нормальні умови. Тому мене зараз хвилює тільки те, щоби ми це рішення приймали об’єктивно. Буде прикро, якщо разом з достроково увімкнутим опаленням, умовно, через 3-4 дні буде потепління. Тому від завтрашнього дня включаємо садочки-школи, а рішення про початок загального опалювального сезону для міста приймемо окремо пізніше, зважаючи на температурний режим. 


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.