Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 09:10:52

Триває ліквідація пожежі торфу, яка виникла через спалювання сухої рослинності

28.09.2017   13:21Агенцiя

Упродовж минулої доби пожежно-рятувальними підрозділами Чернігівщини ліквідовано 4 пожежі, що виникли в природних екологічних системах на території Чернігівського, Ріпкинського, Прилуцького та Бахмацького районів.

Площа, пройдена вогнем, склала понад 3 га. Головною причиною виникнення загорянь послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Крім того, триває ліквідація пожежі торфу на площі 400 кв.м., яка виникла  27 вересня о 06:24 внаслідок спалювання сухої рослинності біля с. Данівка Козелецького району. До ліквідації пожежі залучалось 14 чоловік особового складу, 6 одиниць спеціальної техніки, а також місцева пожежна команда с. Данівка.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15

Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…

Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14

З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.

22 квітня: цей день в Україні і світі

22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12

День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини