Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 17:03:21

Прокуратура через суд вимагає повернення у власність держави 240 га земель сільськогосподарського призначення

27.09.2017   07:18Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області продовжує роботу щодо дотримання законності у сфері земельних відносин, зокрема шляхом забезпечення представництва інтересів держави у суді за позовом про повернення у державну власність земель сільськогосподарського призначення площею 240 га.

Підставою для втручання прокуратури стала передача у 2008 році за розпорядженням однієї з місцевих державних адміністрацій суб’єкту господарювання в оренду на 10 років земельної ділянки загальною площею майже 240 га для ведення сільськогосподарського виробництва без проведення її нормативної грошової оцінки.

Зважаючи, що землекористувачем не вжито заходів до приведення договорів оренди у відповідність з вимогами законодавства, прокурор ініціював визнання правочину недійсним в судовому порядку.

Наразі розгляд цивільної справи за позовом прокуратури триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.