Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 19:08:15

Аудиторами фіскальної служби області упереджено відшкодування з бюджету податкового кредиту майже на півмільйона гривень

26.09.2017   09:51Агенцiя

Підрозділом аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області під час перевірки підприємств – вигодонабувачів, задіяних у схемах ухилення від оподаткування ПДВ, виявлено підприємство «П», яке сформувало фіктивний податковий кредит за рахунок придбання селітри аміачної.

Документальною перевіркою підприємств-постачальників було доведено, що дані підприємства створені з метою надання податкової вигоди для третіх осіб.

Зокрема, при перевірці таких підприємств встановлено наступне:
- у бухгалтерських документах значиться придбання  одного переліку товарів (робіт, послуг), а реалізація здійснюється зовсім інших товарів (робіт, послуг);
- відсутність будь-якого документального підтвердження про зберігання товарів (наявність власних або орендованих складських приміщень, угоди зберігання ТМЦ, відомості про місцезнаходження складів, їх площа, власник складських приміщень/орендодавця);
- відсутність інформації про транспортування товарів (наявність власних або орендованих транспортних засобів, визначення перевізника, вантажовідправника, вантажоотримувача, відомостей про маршрут, посередників у транспортуванні);
 - відсутність інформації про власні або орендовані фонди, що необхідні для здійснення фінансово-господарської діяльності підприємства тощо.
   
Разом з тим для перевірки були надані первинні документи (видаткові накладні, товарно-транспортні накладні), які не містять інформації про осіб, що  підписали вищевказані первинні документи.
   
За наслідками проведеної перевірки, було встановлено завищення податкового кредиту на суму понад 408,3 тис. гривень.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини