Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:29:00

Про миробудування – на прес-брифінгу в ОДА

21.09.2017   08:51Агенцiя

Як впроваджується в області Національний план дій резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», говорили 20 вересня спілкуючись зі ЗМІ, представники влади та громадськості.

— Тема брифінгу є надзвичайно актуальною, адже мова йде про участь жінок у вирішенні таких проблем як безпека і мир, — зауважила заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова і додала, що Чернігівська область активно долучається до реалізації Національного плану дій. Напрацьована низка обласних заходів, які проводяться органами влади спільно з громадським сектором та освітянами.

Голова Національної Ради жінок України Людмила Порохняк-Гановська зазначила, що досвід Чернігівщини вже достатньо вагомий, аби ділитися ним з іншими регіонами країни. Вона окреслила проблеми, для вирішення яких необхідно спрямовувати спільні дії. Це протидія ґендерно зумовленому насильству, реабілітація постраждалих від конфлікту, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, розв’язання конфліктних ситуацій з урахуванням гендерного аспекту.

— Чим більше жінок буде приймати рішення, тим менше жінок буде страждати від насильства, внаслідок військових конфліктів, — переконана Людмила Порохняк-Гановська.

Голова правління громадської організації «Центр, розвиток, демократія» Елла Ламах зауважила, що теми суто жіночих проблем не існує. Є загальнолюдські проблеми, котрі в партнерстві мають вирішувати жінки і чоловіки.

До речі, одним із спікерів сьогоднішнього брифінгу був експерт з виживання Борис Шаповалов, який також є членом Національної Ради жінок України. Його тренінги спрямовані на отримання знань різними категоріями громадян, у тому числі підлітками та молоддю, як долати стресові ситуації, що можуть виникати під час техногенних катастроф чи насильницьких дій.

Говорили на брифінгу і про важливість патріотичного виховання молоді, підготовки їх до дорослого життя. На це також спрямовано ряд заходів у рамках реалізації Національного плану дій.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.