Чернігівський міський голова привітав ветеранів з Днем міста
В Чернігівській міській раді відбулась урочиста зустріч з колишніми партизанами та підпільниками з нагоди святкування Дня міста та Дня партизанської слави. Ветеранів гостинно зустрів Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
У привітальному слові міський голова подякував ветеранам за їхні подвиги в ті воєнні роки.
- Дякую всім вам. Ви є живим символом тих, хто визволяв наше місто. Ми відзначаємо священну дату – 21 вересня. Знаю, що в строю вже менше 300 учасників бойових дій 1941-1945 років і переважна більшість з них не дуже здорові.
Я особисто вклоняюся перед вами і від імені всієї територіальної громади міста висловлюю безмежну вдячність. Впевнений, що пам'ять про ваші подвиги буде передаватися допоки ми живі, - сказав Владислав Атрошенко.
В ході спілкування міський голова розповів про економічний стан Чернігова, про всі ремонтні роботи, які відбуваються в нашому місті, а також про плани на майбутнє. Зокрема, він зазначив, що наступного року будуть реконструюватися в’їзд у місто, територія Валу та залізничного вокзалу.
Крім того, Владислав Атрошенко розповів і про проблеми нашого міста, серед яких виділив демографічну ситуацію та кадрову міграцію.
Присутні ветерани висловили вдячність за всі зміни у місті та задали питання, які їх турбують. Міський голова ще раз подякував за небайдужість та турботу про наше місто. Він побажав ветеранам добра, здоров’я, наснаги та якомога довше залишатися в строю.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.