Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 08:40:36

Вищий спеціалізований суд зобов’язав розглянути апеляційну скаргу прокурора про стягнення збитків, заподіяних незаконною порубкою дерев

12.09.2017   14:58

Органами прокуратури області вживаються заходи представницького характеру щодо поновлення та захисту інтересів територіальних громад у сфері лісокористування.

Так, за результатами опрацювання інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень прокуратурою встановлено, що Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області виявлено факт незаконної вирубки фізичною особою 50 дерев у рекреаційній зоні прибережної захисної смуги об’єкта водного фонду, розташованого у Прилуцькому районі.

З метою відшкодування збитків, заподіяних незаконною порубкою дерев, органом контролю ініційовано їх стягнення у судовому порядку.

Водночас, місцевим судом у задоволенні позову інспекції відмовлено, апеляційну скаргу цього ж органу не прийнято до провадження через пропуск процесуальних строків.

Реагуючи на порушення інтересів держави, прокуратурою області здійснено вступ у розгляд вказаної справи, шляхом внесення апеляційної скарги, у прийнятті якої судом відмовлено.

Послідовно відстоюючи власну правову позицію, прокурор оскаржив  ухвалене рішення до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ, який 06.09.2017 задовольнив вимоги прокуратури, направивши справу до апеляційної інстанції для розгляду та надання оцінки законності рішення суду першої інстанції про відмову в стягненні збитків, заподіяних незаконною порубкою дерев.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати