Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 09:33:07

У поточному році задоволено позовів прокурорів на суму понад 126 млн. грн.

12.09.2017   07:53Агенцiя

Органами прокуратури Чернігівської області протягом поточного року пред’явлено до судів майже півтисячі позовів, з яких вже розглянуто та задоволено на суму 126 млн. грн., виконано судових рішень, з урахуванням позовних заяв минулих років, на 127 млн. грн.

Найбільше у сфері земельних правовідносин – 80 млн. грн. та державної і комунальної власності – 32,4 млн. грн.

Ефективності реального поновлення прав та інтересів держави на стадії виконання судових рішень сприяє активне використання органами прокуратури області повноважень, визначених законодавством, у т.ч. і на оскарження дій чи бездіяльності державних виконавців.

Так, у поточному році задоволено 40 скарг прокурорів на рішення, дії чи бездіяльність посадових осіб органів державної виконавчої служби (за аналогічний період 2016 року – 21).

Крім того, поточного року задоволено 3 скарги з цих питань, що подавалися безпосередньо до судів, зокрема, й інших регіонів.

Так, господарським судом Сумської області задоволено скаргу прокуратури області та визнано неправомірними дії державного виконавця Конотопського міськрайонного відділу державної виконавчої служби щодо повернення виконавчого документа.

Подальша робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.