Рятувальники дістали з комунікаційного колодязя тіло загиблої жінки
10 вересня о 22:28 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від чергового Чернігівського відділу Національної поліції надійшло повідомлення про те, що у комунікаційному колодязі підвального приміщення 9-поверхового житлового будинку, що на просп. Миру 255 А, було виявлено тіло жіночої статі.

На місце події прибули фахівці Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області.
Тіло загиблої з глибини близько 2,5 метрів дістали за допомогою рятувальної мотузки та передали правоохоронцям.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.