Щодо захворюваності на ГКІ за 36 тиждень
Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на ГКІ та попередження спалахів серед населення області триває.
З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.
За період з 01.09 по 07.09.2017 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 75 осіб, з них дітей - 42 (на минулому тижні 81 та 40 відповідно). По м. Чернігову захворіло 27 осіб, з них 18 дітей. Реєструвалися поодинокі випадки, групових захворювань та спалахів не було.
Під час проведення епідрозслідування, встановлено фактори, що могли сприяти захворюванням на ГКІ: у 22 випадках - молочні продукти, у 21 - м'ясні продукти, у 2 - кондитерські вироби, у 8- яйця курячі домашні, у 16- інші продукти (в т.ч. у 13 випадках - фрукти/овочі, салати домашнього приготування та 3 - риба).
Ситуація з кишкових інфекцій в області знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.