Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 00:29:11

Застосування та підготовка танкових підрозділів

11.09.2017   10:04Агенцiя

В оперативному командуванні "Північ" провели командирський збір.

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України базі загальновійськового полігону під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-армії Віктора Муженка відбувся командирський збір.

Захід відбувся з метою впровадження у підрозділах та військових  частинах нових форм підготовки та ефективного застосування танкових військ.

Під час збору командирам бригад та командирам танкових батальйонів було продемонстровано різні варіанти тактичних та маневрених дій танкових взводів під час нанесення вогневого ураження противнику в ході наступального бою.

Генерал-армії Віктор Муженко наголосив, що кожен командир  має максимально ефективно використовувати набутий бойовий досвід та впроваджувати його під час бойової підготовки.

Головним акцентом в ході збору ставилось на підготовці злагодженості дій всього екіпажу танку, зокрема розвідки цілей, здійсненню маневрів та найефективнішого способу ураження цілей.  


Прес-служба оперативного командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини