Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 09:42:52

Чернігівський полігон у Масанах - ліцензований

11.09.2017   09:39

Комунальне підприємство АТП-2528 Чернігівської міської ради, в структурі якого знаходиться полігон твердих побутових відходів у Масанах, одержав 7 вересня ліцензію на їх захоронення.

Чернігів в числі перших міст України одержав ліцензію від  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомив  начальник  КП АТП-2528 Руслан Волок.
«Представники комісії приїздили на полігон в Масанах і робили всі  необхідні експертні дії та знайомилися з усією документацією», - розповів він.

Одержання ліцензії – це висновок про  безпечність захоронення твердих побутових відходів і дотримання технологій при цьому.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини