Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 16:14:02

Ризик – справа благородна

08.09.2017   11:16

Державна служба зайнятості сприяє безробітним у започаткуванні власної справи, надаючи їм шанс розпочати нову сторінку в житті, самореалізуватися та стати успішними.

руки

руки

Бажаючим відкрити власну справу надається організаційна, правова та фінансова підтримка, допомога у виборі бізнес-ідеї та складанні бізнес-плану, організовується навчання з основ підприємницької діяльності. Завдяки цьому чимало шукачів роботи стали успішними підприємцями.

Серед них колишня безробітна Оксана Прудяк з Варви. Свого часу жінці довелося «скуштувати» безробіття, проте вона не змирилася зі скрутним становищем, а стала наполегливо та активно шукати вихід. За порадою фахівців Варвинського районного центру зайнятості Оксана вирішила спробувати себе у бізнесі. Стартом на шляху до власної справи стали семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, потім було навчання на курсах цільового призначення «Основи малого підприємництва» та успішний захист бізнес-плану «Роздрібна торгівля».

Підприємниця згадує, що коштів на започаткування та розвиток власної справи було малувато, проте це не зупинило її. Велике бажання досягти мети і наполеглива праця стали головною рушійною силою в житті відчайдушної жінки. Олена навела лад в орендованому приміщенні, закупила товар і почала працювати. Відтоді минуло вже 12 років.

Бажаючим відкрити бізнес підприємниця радить добре оцінити всі плюси і мінуси обраного виду діяльності, зважити на конкуренцію, бути наполегливими та цілеспрямованими, любити свою роботу, не зупинятися на досягнутому та вірити в успіх. А щодо щастя, то щасливою є та людина, яка займається улюбленою справою, живе в гармонії з собою і оточуючими завдяки правильно розставленим пріоритетам. Наразі Оксана Іванівна почувається щасливою. Вона ризикнула, і ризик виправдав себе. Тому фахівці служби зайнятості бажають всім підприємцям витримки, оптимізму, невичерпної наснаги, оригінальних ідей та креативних рішень.


Варвинський РЦЗ

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини