Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 16:13:13

Стан додержання прав вихованців, які відбувають покарання у колонії - на контролі органів прокуратури Чернігівщини

08.09.2017   07:54

Реалізуючи надані повноваження, першим заступником прокурора області Балєвим Ю.О. 06.09.2017 здійснено особистий прийом засуджених, які відбувають покарання в Державній установі «Прилуцька виховна колонія».

На прийом звернулися вихованці переважно з питаннями, пов’язаними із оскарженням вироку суду, про звільнення за амністією, можливість проходження служби у Збройних силах України та виїзду за кордон після звільнення з установи та інших.

Першим заступником прокурора області кожному заявнику надано вичерпну відповідь з роз’ясненням оновленого кримінально-виконавчого законодавства.

Стан додержання прав засуджених є предметом особливої уваги органів прокуратури. Перевірки дотримання їх прав здійснюються прокуратурою постійно, у тому числі із залученням фахівців Управління охорони здоров’я, Держпраці, Держпродспоживслужби та інших спеціалістів.

У поточномуроці на усунення виявлених порушень законодавства про охорону здоров’я та при здійсненні соціально-виховної роботи із засудженими внесено 6 документів реагування. За результатами їх розгляду поновлено права  15 вихованців, 8 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини