В Чернігові до музею принесли бойову гранату
В рамках проведення на Чернігівщині профілактичних заходів, пов’язаних із вилученням з незаконного обігу зброї та вибухівки, поліція забрала з музею і направила на утилізацію гранату Ф-1.
Як розповіли поліції у Чернігівському військово-історичному музеї, 6 вересня до них невідома особа принесла гранату. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції.
Фахівці ідентифікували металевий предмет як корпус гранати Ф-1 часів другої світової війни. Боєприпас передано піротехнічній групі Управління державної служби з надзвичайних ситуацій для подальшої утилізації.
Поліція закликає громадян у разі виявлення боєприпасів чи вибухових пристроїв не піддавати своє життя небезпеці, а одразу повідомляти про знахідку на лінію «102».
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.