Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 08:12:08

Триває підготовка об’єктів життєзабезпечення Чернігівщини до осінньо-зимового періоду

07.09.2017   09:48

Стан готовності області до зими розглянули на кущовій нараді обласного оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017/18 року 5 вересня в Ічні.

У заході взяли участь очільники обласних підрозділів та служб, голови, заступники голів райдержадміністрацій, представники міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та керівники підприємств житлово-комунального господарства Бахмацького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького, Срібнянського, Талалаївського районів та міста Прилуки.

Серед розглянутих питань – готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, а також стан розрахунків за спожиті енергоносії.

Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Володимир Кривенко, на сьогодні 83 % об’єктів життєзабезпечення області готові до наступного опалювального сезону.

У сфері теплового господарства з 949 котелень вже підготовлено 788, а також 469 кілометрів тепломереж з понад 559 запланованих.

Рівень готовності водопровідно-каналізаційного господарства – 82 % від намічених обсягів. Зокрема, підготовлено 22 водопровідні та 77 каналізаційних насосних станцій, 59 очисних споруд, 543 артезіанські свердловини. Проведено заміну майже 8 кілометрів водопровідних та більше кілометра каналізаційних мереж.

Комплексно підготовлено до осінньо-зимового періоду 4601 житловий будинок (84 %).

Загальноосвітні навчальні заклади Чернігівщини готові повністю, об’єкти соціальної сфери на 99 %, заклади охорони здоров’я на 83 %.

Заходи з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду виконані на 80 %, що відповідає запланованому графіку робіт. На сьогодні є необхідний запас матеріалів та обладнання для оперативної ліквідації аварійних ситуацій.

Для обслуговування доріг у зимовий період комунальними підприємствами створені запаси посипкового матеріалу і реагентів – більше 37 тисяч тонн (82 %) та підготовлено 179 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки (85 %).

Підсумовуючи результати наради, директор Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА наголосив на особистому контролі з боку керівників районів і територіальних громад підготовки до опалювального сезону, забезпечення стовідсоткових поточних розрахунків та погашення існуючої заборгованості за спожиті енергоносії до 1 жовтня.

У ході робочої поїздки Володимир Кривенко перевірив готовність об’єктів теплового і водопровідно-каналізаційного господарства у Прилуках та Ічні.

 

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини