Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 11:46:41

Укрпошта подаватиме скаргу на чернігівського суддю Коверзнева до Вищої ради правосуддя

05.09.2017   11:37Агенцiя

ПАТ «Укрпошта» прийняла рішення подати скаргу до Вищої ради правосуддя стосовно дисциплінарного проступку судді Коверзнева В.О.

Колишній керівник Чернігівської філії Укрпошти Рутар Я.І., пропрацювавши в компанії менше 6 місяців, використовуючи як механізм Деснянський районний суд міста Чернігова, протягом трьох років здійснює стягнення коштів з держпідприємства, за підтримки судді зазначеного суду Коверзнева В.О.

Суддя Коверзнев В. О. приймає на користь Рутара Я.І. ряд парадоксальних рішень, наприклад: спочатку виносить  рішення про його поновлення на роботі, потім визнає недійсним даний наказ про поновлення на посаді. При цьому, Рутар Я.І. не з’являється на робочому місці, ухиляється від виконання своїх трудових обов’язків та подає позови про стягнення сум за час начебто вимушеного прогулу.

Під час розгляду судової справи суддя Коверзнев В.О. необґрунтовано відхилив подані заяви про виклик свідків, про залучення доказів ухилення Рутара Я.І. від виконання трудових обов’язків, безпідставно відмовив у відводі судді.

Неправомірним, на думку Укрпошти, також є втручання вищеназваного судді у господарську діяльність підприємства, зокрема, щодо необхідності внесення певних змін до штатного розпису та структури підприємства.

З огляду на викладене, Укрпошта звертатиметься до Вищої ради правосуддя  з метою надання правової оцінки діям Коверзнева В.О.


Прес-служба ПАТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини