Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 22:11:08

Укрпошта подаватиме скаргу на чернігівського суддю Коверзнева до Вищої ради правосуддя

05.09.2017   11:37Агенцiя

ПАТ «Укрпошта» прийняла рішення подати скаргу до Вищої ради правосуддя стосовно дисциплінарного проступку судді Коверзнева В.О.

Колишній керівник Чернігівської філії Укрпошти Рутар Я.І., пропрацювавши в компанії менше 6 місяців, використовуючи як механізм Деснянський районний суд міста Чернігова, протягом трьох років здійснює стягнення коштів з держпідприємства, за підтримки судді зазначеного суду Коверзнева В.О.

Суддя Коверзнев В. О. приймає на користь Рутара Я.І. ряд парадоксальних рішень, наприклад: спочатку виносить  рішення про його поновлення на роботі, потім визнає недійсним даний наказ про поновлення на посаді. При цьому, Рутар Я.І. не з’являється на робочому місці, ухиляється від виконання своїх трудових обов’язків та подає позови про стягнення сум за час начебто вимушеного прогулу.

Під час розгляду судової справи суддя Коверзнев В.О. необґрунтовано відхилив подані заяви про виклик свідків, про залучення доказів ухилення Рутара Я.І. від виконання трудових обов’язків, безпідставно відмовив у відводі судді.

Неправомірним, на думку Укрпошти, також є втручання вищеназваного судді у господарську діяльність підприємства, зокрема, щодо необхідності внесення певних змін до штатного розпису та структури підприємства.

З огляду на викладене, Укрпошта звертатиметься до Вищої ради правосуддя  з метою надання правової оцінки діям Коверзнева В.О.


Прес-служба ПАТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

«єВідновлення» на Чернігівщині: майже половину зі сформованих житлових сертифікатів – вже реалізовано 18:14

Якщо детальніше, то близько 200. Загалом же в області наразі сформовано 486 таких сертифікатів на 691 мільйон гривень (всього подано 925 заяв).

Обласна дитяча лікарня отримала авто швидкої допомоги від волонтерського центру «Квазар» 18:11

Вже не вперше медзаклад отримує допомогу від міжнародних донорів. Вчора ж автопарк лікарні поповнився новою «швидкою» від італійських благодійників.

Вітаємо наших спортсменів з вражаючими досягненнями на чемпіонаті України з маунтенбайку! 12:32

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку).

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу 12:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 липня погодив надання допомоги за успіхи в навчанні учням та ученицям з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини