У "Відродженні" відкрили центр паліативної допомоги дітям. ВІДЕО
У центрі медико-соціальної реабілітації дітей «Відродження» відкрили центр паліативної допомоги дітям, вже є і перші пацієнти.
Поки тут тільки 4 дитячі кімнати, які обладнані всім необхідним для медичної реабілітації дітей. Проте згодом сам центр планують розширити, зараз дітки отримують необхідне лікування за допомогою сучасного медичного обладнання, придбаного за кошти іноземного інвестора. Далі у сюжеті.
Більше 20 років центр медико-соціальної реабілітації дітей «Відродження» займається реабілітацією діток з інвалідністю. Проте, кажуть медики центру, завжди було складно надавати якісні послуги смертельно хворим дітям, тому і зародилася ідея створити центр паліативної допомоги, де ці дітки отримували б таке необхідне для їх життя лікування.
Відкрити центр паліативної допомоги у Чернігові допоміг грант від відомої фірми-виробника медичного обладнання. На більше ніж 2 тисячі євро у центрі забезпечили апаратурою кімнату медичної реабілітації. А за кошти ще одного іноземного спонсора зробили ремонт і умеблювали дитячі кімнати.
Всі прилади розраховані на різний вік пацієнтів. Наразі у центрі 4 дитячі кімнати, де на лікуванні перебувають дітки. Є процедурна, окремі кімнати гігієни. Дітей постійно водять на прогулянки у сади біля центру. Персонал центру паліативної допомоги працює у чотири зміни, тож діти знаходяться під постійним наглядом медичних сестер та лікарів.
У центрі також є кімнати для батьків, аби вони могли провідувати своїх дітей або ж залишатися поряд протягом усього курсу лікування. Їм також створили зручні умови для проживання.
У майбутньому центр планують розширити, аби приймати дітей не тільки з Чернігова, а й області.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.