Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 13:41:53

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно зловмисника, який займався незаконним придбанням, зберіганням та збутом наркотичних засобів

05.09.2017   07:54Агенцiя

Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено  досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно жителя одного із районних центів області, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів) та ч. 2  ст. 309 (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що обвинувачений неодноразово придбавав  особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, який зберігав за місцем  свого проживання та у подальшому за винагороду збував місцевим жителям.


Довідково: Санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.


Прес-служба  прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини