Найкращими снайперами Збройних Сил України стали спецпризначенці
Загальновійськові змагання на кращу снайперську пару серед підрозділів Збройних Сил України завершилися 1 вересня, а зранку суботи в "Десні" вже підведені підсумки та вручені нагороди.
Першими серед кращих стали представники Сил Спеціальних Операцій. Володарі "золота" окрім медалей та кубків отримали й більш вагомі призи від командування ЗСУ - сертифікат на 11 тисяч гривень.
Друге і третє місця посіли представники команд Високомобільних Десантних Військ. "Срібло" та "бронзу" оцінили сертифікатами на 8 тисяч гривень та 5 тисяч 625 гривень відповідно.
Також отримали цінні подарунки й учасники, які виділилися у виконанні деяких вправ.
Навчальний центр "Десна"
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.