Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 15:51:06

Міський голова розповів про терміни подальших ремонтних робіт на вулицях Чернігова

30.08.2017   09:37

Коли чекати завершення цьогорічних ремонтних робіт у центрі Чернігова – про це сказав міський голова Владислав Атрошенко на традиційній щотижневій розширеній нараді, яка пройшла в залі засідань міської ради.

- Однозначно, 100-метрівку і підземний перехід біля «України» ми закінчимо в цьому році. Планово – до середини жовтня, якщо роботи з гранітом нас не затримають, - сказав він. -  Ми вчора прийняли рішення по граніту: що підпірні стінки в центрі міста будемо закривати гранітом, не будемо там тулити штукатурку чи плитку ліпити, яка поб’ється в перший же рік. Усе-таки це централь ний проспект.  І навряд чи інші конструктивні рішення будуть на ньому правильними та розумними.

Щодо інших ремонтних робіт на вулицях Чернігова Владислав Атрошенко повідомив наступне:

- Я хотів би проінформувати чернігівців, з чим пов’язані незручності й тривалі перекриття певних напрямків у дорожній мережі. Вони пов’язані з тим, що на окремих досить протяжних ділянках вийшли з ладу і потребують заміни, в принципі, всі мережі. Зокрема, на зношених мережах Водоканалу є десятки проблемних місць, де пориви труб систематичні.

Заміна цих мереж – надзвичайно клопітка. Окрім того, оскільки це глибинні роботи, то є певна специфіка технології. Не можна закидати траншею в один прийом і одразу ж заасфальтувати. Технологія вимагає певного алгоритму дій: трамбується пісок, засипається щебінь, проливається водою, це повинно осісти, далі все робиться повторно і т. д. У зв’язку з цим – ми радилися багато з цього питання – але ділянку вулиці Полуботка (від Білого мосту до перетину з вул. Пушкіна, де зараз ведуться земляні роботи) ми верхнім шаром асфальту цієї осені закривати не будемо. Тому що є ризики, що це будуть викинуті гроші. Ми затрамбуємо, максимально технологічно зробимо, але, враховуючи великий обсяг і ризики просідання, ми в зиму там зайдемо тільки з нижнім шаром асфальту. Рух автомобілів відкриється по ньому.  Така сама ситуація, очевидно, буде на вулиці Олекландра Молодчого.

Зараз для мене особисто як для міського голови є надзвичайно відповідальним не перекривати рух на розв’язці Шевченка-Полуботка-Пушкіна-Красний міст, - нам треба відремонтувати її з мінімальним дискомфортом для громадян.

А далі буде надзвичайно незручне перекриття – але там постійні пориви і треба заміна комунікацій Водоканалу – це Молодчого-Савчука з перетином вулиці Шевченка. При цьому вулицю Шевченка ми вимушені перекрити. Я хвилююся за цей момент, це надзвичайно буде незручно, там важлива магістраль. Але для чого це потрібно? Для того, щоб надалі там не було аварій на водогоні і ми вже більше цієї дороги не чіпали.

По розрахунках, роботи на цьому перехресті триватимуть від трьох тижнів до місяця. Після цього вони продовжаться на вулиці Савчука.

Далі поквартально буде робитися вулиця Рокоссовського – там також надзвичайно серйозний трафік і також будуть певні незручності, але ми нікуди від них не дінемося, - сказав міський голова.

На цій же нараді він зробив публічну заяву про те, що не буде вимагати штучно прискорювати ремонтні роботи на дорогах Чернігова, щоб це не зашкодило дотриманню технології і якості виконання робіт.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року