Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 09:42:45

Владислав Атрошенко: Авральних і неякісних закінчень робіт «до свята» в місті не буде

29.08.2017   12:26

Чернігів не буде підтримувати радянської традиції завершення великих будівельних робіт поспіхом і неякісно, але «до дати». Про це заявив міський голова Владислав Атрошенко на розширеній нараді в міській раді.

Звертаючись до присутніх і всіх чернігівців, він сказав:
- Доповідаю вам про те, що всі ремонтні роботи, які йдуть у місті, переважно проходять у плановому режимі. Але заявляю, що я не буду намагатися штучно прискорити їх закінчення до якоїсь дати – наприклад, до Дня міста. Як би мені цього не хотілося внутрішньо, але є технологія. І краще ми закінчимо роботи 20 жовтня, а не 20 вересня, але в наступному році не будемо їх переробляти.

Тому, незважаючи на те, що буде День міста і що планується приїзд VIP-осіб, я на першу позицію ставлю дотримання технологій і якість. Отже, ми будемо закінчувати роботи в той термін, який буде для цього потрібен.

Міський голова закликав чернігівців з розумінням ставитися до можливих незручностей, які виникають у зв’язку з ремонтними роботами на вулицях міста. Адже незручності, які можуть здаватися й зайвими, часто-густо пов’язані з дотриманням технології робіт і, як наслідок, з їх якістю. А результат цих робіт буде служити всім чернігівцям і зробить наше місто кращим.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Метелики в тумані». У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшла презентація збірки  філософського фентезі  Олександра Білогури

«Метелики в тумані». У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшла презентація збірки філософського фентезі Олександра Білогури 09:42

Чи повинні янголи виглядати так, як ми їх собі уявляємо? Чи варто долати кордони між світами, і що чекає там на сміливців? Чому не варто добиватися любові богинь, і як виглядатиме постапокаліптичний світ, у якому посланці з небес полюють на людей?

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 09:22

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Понад 24 тисячі клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» не платили за газ протягом останніх місяців

Понад 24 тисячі клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» не платили за газ протягом останніх місяців 09:13

Станом на початок жовтня борг побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», перевищує 279 мільйонів гривень.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 жовтня по 8:00 18 жовтня 2021 року

19 жовтня - який день, свято та прикмети

19 жовтня - який день, свято та прикмети 08:45

19 жовтня - День написання листа в майбутнє. У це свято у кожного є чудова можливість залишити невеликий слід, склавши послання в майбутнє.