Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 22 серпня до 8:00 23 серпня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждало.
Загибель на водних об’єктах – 1:
В р. Десна біля с. Жавинка Чернігівського району о 14 год. 10 хв. 22 серпня було виявлено та піднято на поверхню з води тіло чоловічої статі (особа та причина смерті встановлюються). Для надання допомоги працівникам поліції з вилучення тіла загиблого з води залучалося відділення АРЧ АРЗ СП УДСНС України у Чернігівській області (1 одиниця техніки, 5 чоловік особового складу).
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Прилуки по вул. Костянтинівській біля дитячої поліклініки об 11 год. 20 хв. 22 серпня водій мопеда "Мустанг" відволікся від керування та здійснив зіткнення з велосипедистом, що рухався в попутному напрямку. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділенні Прилуцької центральної міської лікарні.
- в м. Ніжині на перехресті вулиць Незалежності та Синяківської о 18 год. 15 хв. 22 серпня водій автомобіля "Opel Vectra", виїжджаючи на головну дорогу, не надав переваги в русі та здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження.
Пожежі – 6, з них 2 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті, 1 випадок загоряння сухої трави на площі 0,1 га та 2 випадки загоряння торфу на загальній площі 3 га.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 22 серпня до 20 години 23 серпня очікується хмарна погода з проясненнями, дощ, вночі місцями сильний дощ, гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с, пориви до 15-20 м/с. Температура по області вночі 10-15º тепла, вдень 15-20º тепла.
По Чернігову дощ, вночі сильний дощ. Температура вночі 12-14º тепла, вдень 17-19º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.