Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 14:43:35

Поліція затримала злодіїв раніше, ніж власник помітив зникнення майна

21.08.2017   07:46

У Чернігівському районі група реагування патрульної поліції під час нічного патрулювання вирішила перевірити власників двох підозрілих автівок, одна з яких буксирувала на лафеті моторний човен. Один з автомобілів розвернувся та намагався втекти, але нещодавно отриманий поліцейськими новенький «аутлендер» допоміг правоохоронцям наздогнати втікачів.

При перевірці документів у затриманих та документів на човен з’ясувалося, що дійсно ці двоє викрали «моторку» з наміром її продати та буксирували до Чернігова де обоє і проживають.

Крадіям вдалося обдурити сигналізацію та вкрасти з сараю човен з рибальським приладдям в одному з придніпровських сіл. Однак, раптова зустріч з поліцейськими в плани 26-річного та 27-річного молодиків не входила.

Зрозумівши, що втрапили в халепу, хлопці чимдуж натиснули на педаль газу свого «Ланоса» та спробували відірватися від поліцейських. Та нічна погоня на захмарній швидкості, що сягала 150 кілометрів на годину по сільській дорозі, тривала недовго. Поліцейські таки змусили хлопців зупинитися.

Подальша перевірка показала, що молодики раніше вже мали проблеми з законом. Хлопців та автівки було доставлено до відділку поліції, а човен повернуто власнику, який ще навіть не встиг помітити зникнення майна.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Триває досудове слідство.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської поліції

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини