Внаслідок наїзду на гужову повозку троє осіб госпіталізовано до реанімаційного відділення
18 серпня близько 21:30 на автодорозі «Київ – Глухів – Бачівськ» біля села Вертіївка, Ніжинського району сталася дорожньо - транспортна пригода в якій троє осіб, що переміщувались на гужовій повозці отримали тілесні ушкодження.
46-ти річний водій автомобіля «Хонда – Акорд», мешканець Сумської області здійснив зіткнення з керманичем гужової повозки 34-х річним Андрієм, мешканцем одного з сіл Ніжинського району, який здійснював маневр повороту ліворуч до села Каблуки перетинаючи проїзну частину дороги з права наліво відносно свого руху.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди керманич та два пасажири гужової повозки, один з яких дівчинка п’яти років, отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості та каретою швидкої допомоги доставлені та госпіталізовані до реанімаційного відділення Ніжинської центральної лікарні.
Відкрите кримінальне провадження за ч. 1 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху якщо вони спричинили потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Триває слідство.
Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25
День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.