Порушники податкового законодавства активно поповнюють місцевий бюджет
У Головному управлінні аудиту ДФС у Чернігівській області повідомили, що, незважаючи на значне зменшення кількості перевірок, суми надходжень до бюджету від аудиторської діяльності зростають.
Так, упродовж січня-липня поточного року підрозділами аудиту проведено 180 документальних перевірок (48 планових та 135 позапланових). Це вдвічі менше, ніж за 7 місяців минулого року.
За результатами контрольно-перевірочних заходів порушникам донараховано грошових зобов’язань на суму 47,4 млн. гривень.
На даний час вже сплачено до зведеного бюджету 26,6 млн. гривень. З цих коштів 5,6 млн. грн. поповнили місцевий бюджет.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.