Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 02:05:53

На Семенівщині заохочують медпрацівників працювати в районі

14.08.2017   17:00

Днями голова Семенівської райдержадміністрації Сергій Деденко вручив ключі та ордер на право проживання у службовій квартирі молодому спеціалісту — лікарю-педіатру Аллі Романовській, яка приїхала на Семенівщину цього літа.

Це вже друга квартира, передана цьогоріч лікарям району.

Місцеві керівники переконані: для залучення медичних працівників необхідно надати їм певні соціальні гарантії, в першу чергу — житло. Тож у Семенівському районі діє Програма забезпечення житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я на 2015-2017 роки.

— Ми ставимо за мету, що квартира має здаватися в такому стані, щоб людина могла заселитись і повноцінно там мешкати, — зазначив Сергій Деденко. — Важливо надавати житло молодим спеціалістам, які приїжджають працювати на Семенівщину. Аби вони залишались у нас, для них треба створити належні умови.

До слова, допомагають у ремонті житла місцеві підприємці та депутати.

Кожному новопризначеному лікарю з місцевого бюджету виплачуються підйомні кошти, цьогоріч - по 20 тисяч гривень. Їх вже отримали чотири медпрацівники.


За інформацією Семенівської районної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини