Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 квітня, 03:42:26

Прокуратура ініціює визнання недійсними в судовому порядку укладених угод про передачу майже 78 га землі вартістю понад 1,2 млн. грн.

12.08.2017   13:20Агенцiя

Вивченням стану використання земель сільськогосподарського призначення виявлено факт неправомірного, без проведення нормативної грошової оцінки надання фізичній особі землі для ведення фермерського господарства, яку в подальшому передано в суборенду.

Як встановлено, у 2014 році на території Олексіївщинської сільської ради Козелецького району громадянин отримав для ведення фермерського  господарства в оренду 78 га землі, із визначенням на власний розсуд сторонами розміру орендної плати – 50 тис. грн. на рік. Водночас за умови затвердження нормативної грошової оцінки вказаної земельної ділянки орендна плата мала б становити майже 100 тис. грн.

Окрім цього, з метою ухилення від проведення земельних торгів та отримання прибутку у березні 2017 року орендар земельну ділянку передав у суборенду іншому суб’єкту господарювання для здійснення товарного сільськогосподарського виробництва, що суперечить умовам угоди та вимогам закону.

Реагуючи на виявлені порушення щодо неправомірного набуття права користування земельною ділянкою на пільгових умовах та за відсутності у фізичної особи наміру її обробляти, прокуратура ініціювала визнання договорів оренди та суборенди недійсними у судовому порядку.

Розгляд справи за позовом прокурора триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини