Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 11:20:12

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом трьохднів виявлено 9 порушень правил рибальства із загальними збитками 9857 грн.

11.08.2017   09:28Агенцiя

Під час рибоохоронного рейду по водоймах Сосницького району, 08.08.2017 затримано двох порушників, які назабоці річки Десна біля с.Купчичівиловлювали рибу забороненими знаряддями лову - сітками.

Порушниками виявились місцевий житель та житель с.Загребельне. Перший за допомогою порожевої сітки, до приїзду патруля, встиг виловити 4 шт. лина і 1 шуку, другий, за допомогою трьох зяберних сіток виловив 8 шт. ляща, 7 шт.плітки, 5 шт.окуня та по одному екземпляру білизни, щуки, лина. Загальні збитки, за даними фактами правопорушень, склали 3570 грн.

09.08.2017 на озері Самецькес. Велике Устя затримано місцевого жителя, який за допомогою трьохзябернихсіток виловив 13 кг. риби, в тому числі 2 шт. червонокнижного золотого карася, 12 шт. лина, 4 шт. карася сріблястого, 8 шт ляща, 1 шт.в’язя. Збитки по даному факту склали 3652 грн.

В Козелецькому районі 09.08.2017 на забоцір.Деснабіля с.Соколівка затримано мешканця м.Ніжин, який за допомогою 2 зяберних сіток встиг виловити 4 шт.окуня та 5 шт. плітки, завдавши збитків на 493 грн.
В ході рибоохоронного рейду по водоймах Ріпкинського району 9 та 10 серпня, в урочищі «Замглай» біля с.Вишневе та смт.Замглай, патрулем затримано 4 порушників, які «рибалили» за допомогою сіток.

Порушниками виявились місцеві жителі, які разом «наловили» 126 шт.карасів, завдавши збитків на 2142 грн. У порушників вилучено рибу та п’ять одиниць заборонених знарядь лову: 2 зяберні та 3 порожевісітки.

Матеріали про адмінправопорушення направлені до районних судів для притягнення порушників до відповідальності, риба і заборонені знаряддя лову вилучені.

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.