Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 10 серпня до 8:00 11 серпня 2017 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В с. Кобижча Бобровицького району по вул. Незалежності біля будинку № 46 о 16 год. 30 хв. 10 серпня водій автомобіля "Hyundai Tucson", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час обгону автобуса "ПАЗ" здійснив наїзд на велосипедиста, який рухався в попутному напрямку руху. Внаслідок пригоди велосипедист, 1937 року народження, загинув на місці пригоди.
Пожежі – 4, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 випадок загоряння сухої трави на площі 1,5 га, 1 випадок загоряння торфу на площі 0,07 га та 1 інша пожежа.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів –12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 10 серпня до 20 години 11 серпня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 15-20º тепла, вдень 27-32º тепла.
По Чернігову температура вночі 17-19º тепла, вдень 29-31º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.