Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 00:46:46

Владислав Атрошенко: Цього року ремонти шкіл і дитсадків фінансує бюджет, а не батьківський кошт

11.08.2017   08:41

Поточні ремонти в навчальних закладах Чернігова, оплата яких раніше лягала на плечі батьків, цього року профінансовані з міського бюджету. На них місто виділило більше 6 млн грн.

Окрім того, в цьому році в Чернігові намагаються припинити ситуацію, коли в навчальних закладах локальні поточні ремонти робилися там, де вони не вирішували ситуації. Наприклад, дах або труби «латалися» з року в рік і все одно протікали. Щоб такого залишилося якнайменше, цього літа в школах і днз Чернігова робиться безпрецедентна кількість капітальних ремонтних робіт – ремонтів покрівель, санвузлів, труб, приміщень, вікон тощо – на десятки мільйонів гривень.

- Я вас прошу, щоб ми закріпили практику, що ні в школах, ні в дитсадках, ні поза ними батьків не спонукають до здавання коштів на ремонти. Ми не пишемо ніяких записок, типу «нам потрібно відремонтувати клас, думайте самі». Цього ми не пишемо, не говоримо, ніяким чином не беремо гроші з батьків – вони в поточних ремонтах не задіяні ніяк, - вкотре нагадав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вчора директорам міських закладів освіти на зустрічі з ними, яка відбулася в міській раді. - Для вас тут є незручності, які полягають у тому, що треба вчасно звернутися за цими коштами, обґрунтувати свою заявку і т. д. Але в цьому немає абсолютно нічого поганого, треба просто налаштуватися на процедуру, зрозуміти, що вона триває якийсь певний час і враховувати це.

Розумійте, що коли кошти збиралися з батьків, то про кожного директора, хто це робив, батьки казали, що він злодій і крадій. Можете не сумніватися: якщо є готівка, то 100% люди будуть думати, що ви її там трохи собі присвоюєте. Тому все: ми вирішили, що більше цим не займаємося.

Але треба звернутися за якийсь час, протягом якого механізм закупівлі спрацює. І тоді не буде ніяких проблем, - додав він.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини