Рятувальники ліквідували пожежу господарської будівлі та житлового будинку
9 серпня о 16:50 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу господарської будівлі, що по вулиці Литовській у м. Чернігові.
За викликом, оперативно до місця події прибуло чотири відділення пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру.
На цей час вогнем була повністю охоплена господарська будівля та частина покрівлі поруч розташованого житлового будинку. Завдяки залагодженим та професійним діям рятувальників пожежу о 17:05 було локалізовано та о 18:20 остаточно ліквідовано.
Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено перекриття житлового будинку на площі 15м2 , перекриття та стіни господарчої будівлі, знищено - покрівлю господарчої будівлі.
Всього на гасіння пожежі залучалося 13 чоловік особового складу та 4 одинці спеціальної техніки.
Ймовірною причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі. Жертв та постраждалих немає.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.