Ігор Вдовенко провів черговий особистий прийом громадян
Черговий прийом громадян із особистих питань провів 9 серпня голова обласної ради Ігор Вдовенко.
Серед тих, хто звернувся по допомогу і підтримку до очільника представницького органу Придесення, був і Локнистенський сільський голова Володимир Кручко.
За його словами, однією із найбільш нагальних потреб Локнистого, що особливо гостро постає перед місцевою громадою напередодні початку нового навчального року, є переведення місцевої школи на опалення альтернативними джерелами енергії.
Наразі в Локнистенській ЗОШ І-ІІІ ст. використовується газовий котел. Однак через постійне зростання тарифів на блакитне паливо опалення закладу обходиться занадто дорого для бюджету місцевої громади. Ситуація ускладнюється ще й тим, що у приміщенні закладу розміщується і дитячий садок, а опалювальний сезон вже не за горами. Ще одним проблемним питанням для мешканців села є стан доріг та підвіз дітей шкільним автобусом на навчання, забезпечення закладу комп’ютерною технікою.
Ігор Вдовенко, коментуючи ситуацію, зауважив, що пріоритетність фінансування тих чи інших об’єктів соціально-економічної інфраструктури, заходів визначають перш за все органи місцевої влади. Водночас для успішної реалізації проекту із переведення Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст. на альтернативні джерела опалення, на думку посадовця, необхідно насамперед ретельно підійти до підготовки проектно-кошторисної документації на встановлення твердопаливного котла. У свою чергу обласна рада готова у межах своїх повноважень посприяти у прискоренні вирішення нагальних для Локнистого потреб.
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».