Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 01:42:45

Рятувальники двічі залучалися до проведення невідкладних робіт

10.08.2017   07:42Агенцiя

7 серпня о 16:18 до Служби порятунку «101» у м. Ніжині надійшло повідомлення про те, що біля села Мала Кошелівка в кар’єрі під час несанкціонованого завантаження автомобіля ЗІЛ піском, відбувся зсув породи.

В результаті події загинув чоловік, 1976 року народження.

Для проведення невідкладних робіт по вилученню тіла з під піщаного завалу залучалось відділення 16 Державної пожежно-рятувальної частини м. Ніжина у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці спецтехніки.

Того ж дня о 19:45 у місті Чернігові на перехресті вулиць Гагаріна та Пашина внаслідок поривів сильного вітру відбулось падіння дерева на проїжджу частину дороги.

Для проведення аварійних робіт залучалось 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки Аварійно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області. О 20:42 рух транспорту було відновлено.


Управління ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини