Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 06:07:43

Про надання платникам податків адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

09.08.2017   08:13Агенцiя

За січень – липень поточного року до органів ДФС у Чернігівської області надійшло понад 527 тис. звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 62 відсотки (327,7 тис.) надано через Центри обслуговування платників.

За інформацією відділу обслуговування платників ГУ ДФС у Чернігівській області, найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися майже 24 тис. осіб. На другому місці послуга надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 5,4 тис. послуг.

Також значну кількість було надано наступних послуг: реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 4,1 тис., реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 4,2 тис., реєстрація платника єдиного податку – 3,1 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 1,8 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами –  1,3 тисяч.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини