Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 19:54:29

Головне управління Пенсійного фонду України в області ввійшло у десятку найефективніших

08.08.2017   11:56Агенцiя

Пенсійний фонд України провів аналіз ефективності роботи територіальних управлінь за підсумками І півріччя 2017 року.

За результатами рейтингової оцінки, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області посіло 9-те місце серед 25-ти головних управлінь.

Аналіз роботи управлінь здійснювався за 19-ма критеріями, серед яких: виконання планових завдань з надходження власних коштів, що адмініструються Пенсійним фондом України; зростання/зменшення заборгованості підприємств, які не є банкрутами і стосовно яких не розпочато процедуру банкрутства; термін обробки звернень за призначенням та перерахунком пенсії; виконання плану роботи Пенсійного фонду України; повнота охоплення заборгованості заходами стягнення тощо.

У свою чергу, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області проведено оцінку діяльності підвідомчих управлінь.

Рейтинг підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в області за підсумками роботи у І півріччі 2017 року
1     Новгород-Сіверське    
2     Ніжинське    
3     Корюківське    
4     Сосницьке    
5     Ріпкинське    
6     Борзнянське    
7     Прилуцьке    
8     Бахмацьке    
9     Бобровицьке    
10     Чернігівське    

 
За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини