Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 12:05:51

Сім’я - це мої крила

08.08.2017   09:46

Кожного доля випробовує по-своєму. Втрата роботи – ситуація не з приємних. Люди по різному шукають вихід з неї. Комусь щастить і він без проблем знаходить нову роботу, комусь для цього доводиться міняти професію. Дехто, зневірившись у собі, опускає в безнадії руки, а дехто, навпаки, не упускає шанс розпочати нове життя, працюючи на себе та свою родину, стає прикладом для земляків.

Ця доля не оминула й жительку Козелецьця, що на Чернігівщині, Наталію Вертай. Втрата роботи в 53 роки не обіцяла райдужних перспектив. Тому, ставши на облік в районний центр зайнятості, погодилась започаткувати власну справу.

Остаточне рішення прийняла на сімейній раді, яка й вирішила подальшу долю. Для старту скористалася одноразовою виплатою допомоги по безробіттю, за направленням служби зайнятості пройшла навчання на цільових курсах.

Ідею відкрити весільний салон подала молодша донька Олеся, тому в її честь його так і назвали. Чоловік та зяті взяли на себе найтяжче – ремонт приміщення. А старша донька Ірина стала  надійною підтримкою матері у веденні бізнесу. Як виявилося, це справа не з легких, отож доводиться залучати й інших членів родини. «Я зрозуміла, що сім\'я для мене - це головна цінність, це мої крила» - говорить підприємиця.

На сьогоднішній день салон «Олеся» - це вже відомий магазин весільного та національного вбрання. Його послугами користуються не тільки місцеві жителі, а й мешканці сусідніх районів та навіть областей.

Земляки знають і поважають родину Вертай. Наталія Павлівна завжди пропагує сімейні цінності, проводить консультації, пише статті до районної газети; донька Ірина - відомий громадський діяч в районі, зять Олександр - учасник АТО, волонтер; дочка Олеся - голова Громадської ради при райдержадміністрації, людина з активною громадянською позицією, а її чоловік Юрій засновник волонтерського руху на Козелеччині, голова громадської організації «ГРІМ». Їхня сім'я є прикладом згуртованості та єдності, взаємоповаги та підтримки один одного.

Саме такі вольові, енергійні, цілеспрямовані люди  досягають успіху у житті, будують щасливу родину та багату Україну.
                                                       

Козелецький районний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини