Поліція виявила вантажівку з львівським сміттям
В Козелецькому районі наряд реагування патрульної поліції зупинив вантажівку з львівським сміттям.

Біля села Сираї Козелецького району, на трасі «Київ-Чернігів-Нові-Яриловичи», правоохоронці помітили фуру з номерними знаками Львівської області. При перевірці документів у водія з’ясувалося, що у напівпричепі вантажівки знаходяться побутові відходи з міста Львова.
За товарно-транспортною накладною, вантаж прямував до Сумської області на один з тамтешніх полігонів утилізації твердих побутових відходів. Загальна маса вантажу — 19 тонн. У поліцейських виникла підозра щодо справжності документів, тому на місце події була викликана слідчо-оперативна група Козелецького відділення поліції. Проводиться перевірка.
До речі, затримання мандрівного львівського сміття стало можливим завдяки вжитим оперативно-профілактичним заходам. Це вже не перший випадок появи на Чернігівщині побутових відходів з міста Лева, тому керівництвом ГУНП було прийняте рішення щодо посилення нарядів з нагляду за дорожнім рухом та груп реагування патрульної поліції в районах, що межують з Київською та Полтавською областями, особливо в нічний час доби. Як результат – чергова порція мандрівного сміття не зіпсувала навколишнє середовище.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.