Рятувальники дбають про недопущення пожеж під час збирання врожаю
З метою недопущення пожеж під час жнив, 4 серпня фахівцями Чернігівського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснено рейдову перевірку стану забезпечення пожежної безпеки в місцях збирання зернових у сільгосптовариствах СВК «Полісся» с. Кувечичі Чернігівського району.
Надзвичайники звернули увагу на стан забезпечення зернозбиральної та задіяної на жнивах техніки первинними засобами пожежогасіння, а також відповідності її вимогам безпеки.
Під час рейдової перевірки з хліборобами були проведені профілактичні бесіди та протипожежні інструктажі та вручені пам'ятки з питань дотримання заходів пожежної безпеки під час жнив.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.